menu

De Lus - Martha Heesen (2020)

mijn stem
1,50 (1)
1 stem

Nederlands
Psychologisch

120 pagina's
Eerste druk: Van Oorschot, Amsterdam (Nederland)

Een zonderling uitgedoste oude vrouw staat dagelijks bij de tramhalte, scheldend en foeterend op haar medemensen, ingespannen turend naar de naderende trams. Ze wacht tot ze zeker weet dat hij het is. Dan rijdt ze mee tot aan de keerlus, bespiedt hem, vraagt zich af of de bestuurder haar ziet, en of hij het ook allemaal nog weet. Want ze wordt gekweld door de herinnering aan wat ze heeft gedaan, en vooral aan wat ze heeft nagelaten, vijfenvijftig jaar daarvoor. Dit boek vertelt over een wereld vanuit het hoofd van een vrouw, haar herinneringen, haar wurgende spijt.

zoeken in:
avatar van mjk87
1,5
Vage literatuur, met zo'n hoofdpersoon zonder naam en ook niet echt verhalend maar eerder flarden van beeld en daaruit mag je als lezer dan je verhaal maken. Niet mijn ding. Daarin verstopt nog iets uit het verleden, maar met deze stijl weet me dat eigenlijk maar niet te interesseren. Het taalgebruik is best oké, maar ik lees liever een normaal verhaal. 1,5*.

Gast
geplaatst: vandaag om 18:47 uur

geplaatst: vandaag om 18:47 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.