menu

Beminde Gelovigen - Godfried Bomans (1970)

mijn stem
3,80 (5)
5 stemmen

Nederlands
Verhalenbundel
Autobiografisch

158 pagina's
Eerste druk: Ambo, Bilthoven (Nederland)

In Beminde Gelovigen schetst Bomans het Rijke Roomse Leven waarin hij zelf opgroeide. Een warme tijd, maar ook met de nodige kneuterigheid. Bomans beschrijft het op humoristische, maar vertederende wijze.

zoeken in:
3,5
Dit boek geeft een inzicht in de katholieke, vooroorlogse zuil in Nederland. Leuk, maar wel erg bevreemdend op zijn tijd.

Daarnaast laat het vooral ook een heel persoonlijke kant van Bomans zien, wat dit boek ook zeker de moeite waard maakt.

3,5*

Gast
geplaatst: vandaag om 20:54 uur

geplaatst: vandaag om 20:54 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.