menu
poster

I Shall Not Hate: A Gaza Doctor's Journey on the Road to Peace and Human Dignity - Izzeldin Abuelaish (2010)

Alternatieve titel: Bruggen, Geen Muren: Het Hoopvolle Verhaal van een Arts Die Zich Inzet voor Vrede in de Gazastrook en Israël

mijn stem
3,00 (1)
1 stem

Engels
Autobiografisch / Oorlog

349 pagina's
Eerste druk: Center Point, Thorndike (Verenigde Staten)

Izzeldin Abuelaish is een gynaecoloog die zowel in het Palestijnse Gaza als in Israël werkt. Deze arts werd op 16 januari 2006 wereldnieuws toen zijn dochters en nichtje omkwamen bij een Israëlische raketaanval. Abuelaish werkte op dat moment mee aan een Israëlisch televisieprogramma en tijdens de luchtaanval had hij een telefoongesprek met een journalist dat live werd uitgezonden in Israël. In 'Bruggen, Geen Muren' vertelt Abuelaish hoe het verlies van zijn dochters voor hem een motivatie werd zich in te zetten voor vrede in het Midden-Oosten. Door zijn contacten zowel in Israël als Palestina is hij in staat een dialoog op gang te krijgen. Daarin heeft hij zijn hoop gevestigd op de vrouwen in het gebied: zij moeten het vredesproces op gang brengen.

Er zijn bij dit boek nog geen berichten geplaatst.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 14:42 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 14:42 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.