menu
poster

De Onhuwbaren - Willem Melchior (2000)

mijn stem
3,42 (6)
6 stemmen

Nederlands
Romantiek / Psychologisch

369 pagina's
Eerste druk: Atlas, Amsterdam (Nederland)

Lodewijk Thijssen, student in Amsterdam, hunkert ernaar de liefde te leren kennen, die hij zich voorstelt als een overtuigde, wederzijdse en duurzame verliefdheid; vervuld van hooggespannen verwachtingen, betwijfelt hij tegelijk of dergelijk geluk wel bestaat. Sander van Loon, die als schoolverlater zijn heil buiten de gevestigde orde zoekt, lijkt met zijn jeugd en zijn schoonheid, zijn geestdrift en zijn daadkracht alles te belichamen wat Lodewijk van de liefde verlangt.

zoeken in:
avatar van ANDREO
4,5
Een knap geschreven liefdesroman. Of je nu homo of hetero bent je krijgt er kippenvel van!

avatar
2,0
Hoe acceptabel dit verhaal op zich ook is, met de beschrijving van ontluikende liefde tussen jonge mannen, ik vond de stijl die Melchior gebruikt nauwelijks te doen. Zoveel bij- en tussenzinnen in het verhaal maken het lezen wel erg moeilijk en die opzet is niet meer van deze tijd. Wat dat betreft geef ik de voorkeur aan Gerard van het Reve. Dit boek daarom met moeite uitgelezen. Zie ook de volgende recensies:
DPG Media Privacy Gate - trouw.nl
DPG Media Privacy Gate - volkskrant.nl

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 23:13 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 23:13 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.