menu
poster

De Heilige Antonio - Arnon Grunberg (1998)

mijn stem
3,11 (67)
67 stemmen

Nederlands
Sociaal

91 pagina's
Eerste druk: Stichting Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek, Amsterdam (Nederland)

Boekenweekgeschenk 1998. Paul en Tito's moeder is nog jong en aantrekkelijk, en krijgt regelmatig een aanbidder over de vloer. Ze ontmoet op een dag een man die haar leven lijkt te veranderen en met haar een burritozaak wil opzetten. De twee broers maken kennis met de mooie Kristen, en willen beiden wat met haar beginnen, maar toekomst zit er niet in.

zoeken in:
avatar
4,0
neo
Grunberg heeft mij hier wel mee verrast. Een relatief simpel verhaal als dit schrijft hij zo goed en meeslepend dat ik gretig iedere bladzijde omsla. Het boek heeft een tragi-komedie toon die mij goed beviel. Herkenbaar zijn ook weer de woorden die Grunberg herhaalt en gesproken door verschilllende karakters. 4 sterren

avatar van mjk87
3,5
Leuk boekenweekgeschenk. Vaak absurd, nog vaker humoristisch, soms ontroerend. Dat geheel doorwrongen van mooie dialogen, origineel in de wij-vorm geschreven en met een niet onaardig plot. Nergens wordt het heel bijzonder, met uitdieping van personen, of sterke sfeerimpressies, maar door het voorgaande wat ik zei toch een ruime voldoende. Bovengemiddeld voor dit geschenken.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 04:34 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 04:34 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.