menu

The Awakening - Kelley Armstrong (2009)

Alternatieve titels: Ontwaken | Darkest Powers #2

mijn stem
3,92 (6)
6 stemmen

Engels
Jeugdboek
Griezel / Fantasy

384 pagina's
Eerste druk: HarperCollins, New York (Verenigde Staten)

Chloe Saunders was een heel normale tiener - dat dacht ze tenminste. De waarheid was een schok: ze is een wandelend experiment van de Edison Group. Niet alleen kan ze communiceren met de doden, ze kan hen zelfs moeiteloos tot leven wekken. Vanwege haar toenemende krachten is ze een steeds grotere bedreiging voor de Edison Group. De leden hebben dan ook besloten het experiment te beëindigen, voorgoed... Chloe slaat op de vlucht, samen met drie andere begaafde tieners: een charmante magiër, een onrustige weerwolf en een temperamentvolle jonge heks. Samen staan ze sterk en kunnen ze hun vrijheid herwinnen, maar zijn Chloe's nieuwe metgezellen wel te vertrouwen?

zoeken in:
avatar van Arkan
3,5
Fantasy, niet echt mijn ding, maar de hoge scores voor dit boek maakten me toch benieuwd.

En ik ben zeker niet teleurgesteld. Misschien ook omdat het boek heel mooi en in makkelijke taal geschreven is zodat het toch vlot weg leest.
Er komen enkele mooie en spannende scènes is.

Nadeel is waarschijnlijk ook dat ik het 1e deel van de trilogie niet heb gelezen.
Maar al bij al, dus zeker geen slecht boek, zelfs niet naar mijn maatstaven.

Gast
geplaatst: vandaag om 09:32 uur

geplaatst: vandaag om 09:32 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.