menu
poster

Sunburn - R.L. Stine (1993)

mijn stem
4,50 (1)
1 stem

Engels
Jeugdboek
Thriller

176 pagina's
Eerste druk: Simon Pulse, New York (Verenigde Staten)

Drie meisjes, Claudia, Joy en Sophie, worden uitgenodigd op het strandhuis van hun beste vriendin Marla. Het is voor het eerst dat de vier meisjes terug samenkomen na het 'ongeluk' - de dood van Alison, Marla's zusje - vorige zomer. Maar ook dit jaar zijn er verschillende ongelukken, en volgens Claudia is er meer aan de hand.

zoeken in:
avatar van Kerry
4,5
Deze heb ik ook en gelezen. - Vond 'm super! Heb 't echt binnen twee dagen uitgelezen en ook weer eens leuk omdat het verhaal zich niet afspeelde in Fear Street, en Shadyside, maar eens ergens anders, lekker zon, zee en strand. (Net als in de Super-chiller High Tide. )
In ongeveer het midden van het verhaal bevindt zich weer een geweldig goeie, verassende, en schokkende twist, waardoor je in één klap heel anders tegen het verhaal aan kijkt. En het einde had ik totaal weer niet verwacht!

Aanrader! 4/5 *

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:11 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:11 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.