menu

The Devil's Alternative - Frederick Forsyth (1979)

Alternatieve titel: Het Alternatief van de Duivel

mijn stem
3,87 (15)
15 stemmen

Engels
Thriller / Spionage

432 pagina's
Eerste druk: Bantam Books, Londen (Verenigd Koninkrijk)

De Amerikaanse president Matthews, de Russische partijleider Maxim Roedin, de Engelse geheime agent Munro, een Russische geheim agent in een gecompliceerde dubbelrol en een groepje jonge Oekraïners in ballingschap dat eerst de KGB een dodelijke slag toebrengt en vervolgens 's werelds grootste tanker kaapt om daarmee de vrijlating van twee Russische gevangenen af te dwingen, vormen de talrijke stukjes uit een complexe legpuzzel.

zoeken in:
5,0
Zeer goed en meeslepend verhaal met een totaal onverwacht einde op de laatste pagina. Verdiende 5 sterren

avatar van Jester
4,0
Bij herlezing van de boeken van Forsyth valt me pas op hoeveel achtergrondinformatie hij in zijn boeken verwerkt. Ik geloof da ik dit 'vroeger' beter kon hebben dan tegenwoordig, het leidt me af en toe af van het verhaal, vandaar een half puntje eraf. Nog steeds een prima boek, met een mooie ontknoping, maar niet de absolute topper die ik er eerder in zag.

Gast
geplaatst: vandaag om 02:23 uur

geplaatst: vandaag om 02:23 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.