menu

Labyrinth - Kate Mosse (2005)

Alternatieve titel: Het Verloren Labyrint

mijn stem
3,81 (59)
59 stemmen

Engels
Thriller

528 pagina's
Eerste druk: Orion Books, Londen (Verenigd Koninkrijk)

Juli 2005. Bij archeologische opgravingen aan de voet van de Pyreneeën ontdekt Alice Tanner twee eeuwenoude skeletten. Het zijn niet alleen de oude botten die haar een onprettig gevoel geven, de gehele tombe straalt een overweldigende, kwaadaardige kracht uit. Op de wand van de grafkamer is een labyrint gekerfd, en bij een van de skeletten vindt ze een ring met eenzelfde labyrint. Het bange besef dringt tot Alice door dat ze iets verstoord heeft dat verborgen had moeten blijven.

zoeken in:
avatar van james_cameron
4,0
Sterk verhaal, knap gestructureerd en goed verteld, al is tegen het einde de rek er wel een beetje uit. Tot die tijd valt er echter genoeg te genieten. Genoeg spanning en avontuur in ieder geval.

4,5
Na het boek heb ik Carcassonne bezocht en het is leuk om dan het beeld af te maken hoe het verhaal zich toen had afgespeeld. Het verhaal gaat over twee tijdslijnen die mooi door elkaar heen lopen en langzaam wordt het mysterie ontrafeld. Ik bleef nieuwsgierig naar de volgende stappen en hoe het zou aflopen.

Gast
geplaatst: vandaag om 04:26 uur

geplaatst: vandaag om 04:26 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.