menu
poster

De Criminele Carrière van Mink K. - Marian Husken (2007)

mijn stem
3,80 (5)
5 stemmen

Nederlands
Waargebeurd

304 pagina's
Eerste druk: Forum, Amsterdam (Nederland)

Robert Mink K. (1961) behoort al meer dan twintig jaar tot de top van de Amsterdamse penoze. Op het eerste gezicht vriendelijk en zonder poespas, maar volgens justitie de spin in het vaderlandse criminele web. Zelf beweert K. dat hij menige liquidatie had kunnen voorkomen als hij in 2000, na de vondst van een verbijsterend arsenaal in een flat in Amsterdam, niet was opgepakt. Als Mink K. zijn straf voor deze wapenhandel erop heeft zitten, wordt hij -nog in de gevangenis- aangehouden als verdachte van de Alkmaarse voordeurbommoord uit 1993. Met een hernieuwd onderzoek naar die wraakactie probeerde justitie de 'allesweter' van de straat te houden. Maar dat blijkt lastig. Op 20 juli 2007 wordt hij vrijgesproken, maar hoe lang zal hij op vrije voeten blijven? Het Openbaar Ministerie blijft hem immers achtervolgen. Of spelen ook andere krachten hierbij een rol?

zoeken in:
avatar
4,5
Dit is een super boek voor de liefhebber... Als de vaderlandse misdaad je niet interesseerd, moet je er ook niet aan beginnen. Anders een aanrader. 4.5*

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 01:25 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 01:25 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.