menu
poster

Je Zal Er Maar Mee Getrouwd Zijn - Heleen van Royen (2003)

mijn stem
2,12 (4)
4 stemmen

Nederlands
Verhalenbundel
Humoristisch

196 pagina's
Eerste druk: Vassallucci, Amsterdam (Nederland)

De columns zijn kleine humoristische verhalen die de auteur tekenen, of het is kritisch commentaar op veelal de actualiteit: van de politiek, na Fortuyn, tot boekenbalbezoek; over opvoeding (de dikte van de huidige jeugd), een geslaagde actie, ivf, Barend en Van Dorp en pornofilms. Terugkerende thema's zijn de seksueel getinte relatie met de grote schrijver Vulpen, de huiselijke beslommeringen met echtgenoot en kinderen, en de zelfmoord van haar vader.

zoeken in:
avatar
the Cheshire cat
Seksueel getinte relatie met de grote schrijver Vulpen?

avatar van psyche
psyche (crew)
Waar ik benieuwd naar ben: wat maakt dat een lezer 0,5* stemt, het miniemste van het miniemste, daarbij niet alleen voor Je Zal Er Maar Mee Getrouwd Zijn van HvR; al haar werk krijgt deze waardering van dezelfde lezer.
Ik wil liever niet gaan fantaseren en toch gebeurt het ... Onder andere denk ik dat de lezer vindt: 'ik sla niet eens een boek open van HvR' maar doet diegene dat dan toch met al haar boeken want hij of zij heeft gestemd ...? Heel graag vind ik ergens een argument .

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 03:08 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 03:08 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.