menu
poster

Ook Maar een Mens: Hoe te Antwoorden op Alle Ellende in de Wereld - Frank Meester (2026)

mijn stem
geen stemmen

Nederlands
Ideeƫnliteratuur

144 pagina's
Eerste druk: Ten Have, Amsterdam (Nederland)

We voelen ons verantwoordelijk voor alles: klimaat, oorlog, onrecht. Maar kunnen mensen die last wel dragen? In' Ook maar een mens' onderzoekt filosoof Frank Meester wat er misgaat wanneer we onszelf overschatten. Met humor en scherpte beschrijft hij de mens als ‘gezelschapsdier’: niet verheven boven de natuur, maar een dier vol tegenstrijdigheden. Door onszelf realistischer te begrijpen, relativeert Meester onze opgeblazen verantwoordelijkheden.

zoeken in:
avatar van Wandelaar
Op woensdag 15 april zal filosoof, schrijver en muzikant Frank Meester zijn nieuwe boek presenteren in: de Verhalenkamer Willibrordus, de Olvendijk 2a, Heiloo. De avond begint om 19.30 u. en de toegang is kosteloos op basis van een vrijwillige bijdrage.

Frank Meester – Ook maar een mens. Hoe te antwoorden op alle ellende - Verhalenkamer Willibrordus.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 13:59 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 13:59 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.