menu
poster

Het Continent van de Toekomst: Jongeren over Afrika - Daaf Borren (2025)

mijn stem
geen stemmen

Nederlands
Reis / Toekomst

176 pagina's
Eerste druk: Pluim, Amsterdam (Nederland)

Nieuwe generaties dromen altijd groots. Daaf Borren reisde door zo’n zestien landen in Afrika, gefascineerd door hun verhalen. In de westerse media heerst een eenzijdig beeld van het continent, meestal gekleurd door een koloniale blik. Maar de twintigers en dertigers van nu pikken dat niet meer en hebben hun eigen ideeën over hoe de toekomst vorm te geven op hun voorwaarden. Van Mali en Congo tot Ethiopië en Mauritanië: dit is een atypisch reisboek, waarin je niet alleen vele kilometers aflegt, maar ook met Borren meereist naar de toekomst.

zoeken in:
avatar van centurion81
Klinkt interessant!

avatar
Mijn nieuwste aanwinst; inmiddels gelezen en zeer aanbevelenswaardig. Gekocht naar aanleiding van het interview met de schrijver in 'Kunststof' op maandag 18 augustus '25. (Terug te luisteren via Kunststof NPO1).

Job

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 12:11 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 12:11 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.