menu
poster

Geel - Basje Boer (2025)

Alternatieve titel: Kleurenreeks #7

mijn stem
3,00 (1)
1 stem

Nederlands
Ideeƫnliteratuur / Kunst en Cultuur

100 pagina's
Eerste druk: Oevers, Zaandam (Nederland)

2017. Een jonge schrijver reist vanuit Amsterdam naar Maastricht om er aan een post-academische kunstinstelling aan een gedicht te werken. Terwijl ze nadenkt over steden, echte en fictieve, probeert ze zich een houding te geven tussen de kunstenaars. Is ze eigenlijk wel in staat om deel uit te maken van een gemeenschap? Of is eenzaamheid inherent aan kunstenaarschap? Op het moment dat haar ongemak het overwint, vindt ze een gele deur die haar uit de werkelijkheid leidt, naar een wereld in Technicolor.

zoeken in:
avatar van mjk87
3,0
Ergens gaat dit boekje nergens heen. Ja, er wordt een korte periode beschreven dat de ik-figuur (Boer zelf? Ze geeft aan het eind aan zelf jaren terug ook zoiets gedaan te hebben) richting Maastricht vertrekt om wat te schrijven. De gedachten gaan alle kanten op, veelal los zand en eerder allerlei impressies dan daadwerkelijk uitgewerkte stukken. Grootste nadeel is dat het veelal bij benoemen blijft (van film, muziek, boeken) zonder echt de verdieping te zoeken. Maar anderzijds was dit best fijn en aangenaam leesvoer waar je lekker mee kabbelt alle kanten op waar Boer je langs leidt. 3,0*.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 16:21 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 16:21 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.