menu

Als We Wisten Wat We Deden, Heette Het geen Onderzoek: 26 Wetenschappers over de Nieuwste Inzichten en 26 Columns van Dolf Jansen over Ongeveer Hetzelfde - Jim Jansen en Dolf Jansen (2023)

mijn stem
geen stemmen

Nederlands
Verhalenbundel
Wetenschappelijk / Humoristisch

112 pagina's
Eerste druk: Fontaine, Amsterdam (Nederland)

Albert Einstein (1879-1955) was niet alleen de belangrijkste wetenschapper uit de moderne tijd, maar is ook met straatlengte voorsprong de meest geciteerde onderzoeker van de afgelopen tweehonderd jaar. In wetenschappelijke tijdschriften, natuurlijk, maar ook in kranten, op websites en tegeltjes. De man schijnt zelfs op T-shirts te staan. In dit werk gaat journalist Jim Jansen in gesprek met wetenschappers over actuele onderwerpen. Cabaretier Dolf Jansen columniseert over diezelfde onderwerpen, of iets dat daarbij in de buurt komt. Met onder meer klimaatwetenschapper Valerie Trouet, hoogleraar wetenschapscommunicatie Ionica Smeets, theoretisch natuurkundige Robbert Dijkgraaf, AI-hoogleraar Frank van Harmelen, technisch natuurkundige Vinod Subramaniam, hoogleraar klinische neuropsychologie Erik Scherder en hoogleraar sociaal beleid Mara Yerkes.

Er zijn bij dit boek nog geen berichten geplaatst.

Gast
geplaatst: vandaag om 08:07 uur

geplaatst: vandaag om 08:07 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.