menu
poster

Iconische Schrijvers: Geschiedenis van het Nederlandse Auteursportret - Sander Bax, Bertram Mourits, Lieke van Deinsen, Rick Honings, René van Stipriaan, Ad Leerintveld, Lotte Jensen, Jacqueline Bel en Petra Boudewijn (2023)

mijn stem
geen stemmen

Nederlands
Verhalenbundel
Ideeƫnliteratuur

232 pagina's
Eerste druk: Walburg, Zutphen (Nederland)

Hoe ziet een ‘echte schrijver’ eruit? Iedere lezer heeft daar wel een beeld van, maar vrijwel niemand vraagt zich af hoe dat beeld tot stand is gekomen. In dit boek worden tientallen schrijversportretten door specialisten onder de loep genomen, en zo ontstaat een ander verhaal over de Nederlandse literatuur. Dit verhaal gaat over beeldvorming, zelfrepresentatie en onvermijdelijk ook over marketing. Van de anonieme middeleeuwen, via prenten, prachtige portretten en auteursfoto’s tot selfies in de badkamerspiegel vormt Iconische schrijvers een veelkleurige en verrassende literatuurgeschiedenis.

Er zijn bij dit boek nog geen berichten geplaatst.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 03:49 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 03:49 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.