menu
poster

Elf Gedichten - Gerard Reve (1973)

mijn stem
4,00 (1)
1 stem

Nederlands
Gedichtenbundel
Autobiografisch / Psychologisch

Eerste druk: The Publishers i.o.v. Peter Loeb, Amstelveen (Nederland)

‘Credo’: “Niets te verwachten, niets te hopen / er rest mij niets dan duisternis en Dood”. ‘Boetpsalm’: “Vol alkohol, zwaarmoedigheid, en eerbied voor de maagd / woon ik in Friesland.” In ‘Uit mijn leven’ wil “een vrouw van Duitse afkomst die in Friesland schreeuwen heeft geleerd” de dichter “een boek in drie delen lenen / waarin staat hoe alles ontstaan is.”

zoeken in:
avatar van gert_r
4,0
COLOPHON

Elf gedichten van Gerard Kornelis van het Reve, eerder gepubliceerd in het tijdschrift Tirade, werden in juli 1973 in opdracht van Peter Loeb, namens Uitgeverij The Publishers, door Eric Hafkamp verzorgd en op de handpers in een genummerde oplage van 20 exemplaren gedrukt.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:41 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:41 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.