menu
poster

Trapped - R.L. Stine (1997)

Alternatieve titel: In de Val

mijn stem
3,65 (13)
13 stemmen

Engels
Jeugdboek
Griezel

146 pagina's
Eerste druk: Parachute Press, New York (Verenigde Staten)

In de ondergrondse gangen van Shadyside High werden altijd feesten gegeven in de jaren zestig. Tot er iets verschrikkelijks gebeurde dat veel doden veroorzaakte. Tegenwoordig is er een legende dat er iets duisters heerst in de gangen. Enkele schoolkinderen zien er echter geen reden in om echt bang te zijn. Bovendien is het veel leuker om die gangen te ontdekken dan om op school na te blijven. Er is heus niets aan de hand in die ondergrondse gangen. Maar dat is een vergissing: er is daar wel iets. Iets donkers en engs, iets onmenselijks.

zoeken in:
avatar
3,5
De boeken van R.L Stine zijn altijd heel simpel geschreven maar zijn verhalen zijn altijd wel goed. Wat ik niet begrijp is dat ze van deze boeken geen films maken, dan zouden die slashers van tegenwoordig tenminste niet allemaal op elkaar lijken.
3.5*

avatar
5,0
Jaa, ik vond het een heel spannend boek ik lees er wel meer van R.L Stine, Fear street enzo. Ik snap ook niet waarom ze er geen film van maken van een van zn boeken ze zijn er goed genoeg voor vind ik

avatar van Vaughn
5,0
Haha, daar ben ik het volledig mee eens!

In de Val heb ik pas geleden gelezen, en vond het een zeer bijzonder en erg angstaanjagend boek. Heel mooi geschreven, lekkere schrijfstijl, hoewel de vertaling soms wat liet afweten.

Op een heleboel Amerikaanse/Engelse sites/fora lees ik ook dat een heleboel fans van de Goosebumps (Kippenvel) en Fear Street serie vinden, dat ze de boeken van Fear Street zeker moeten verfilmen! Hopelijk komt dat dan nog eens..

avatar van Shadowed
3,5
Entertainment.

Een schrijver als R.L. Stine levert met Trapped precies wat je ervan kunt verwachten. Een makkelijk, simpel verhaaltje met een hoog tempo, voldoende aanwezigheid van de benodigde humor en een gezonde dosis spanning. Dit soort boeken heb je als volwassen persoon met voldoende talent binnen een week of 2 gereed, maar dat maakt de ervaring er niet minder om.

Het internet legt uit dat dit boek een stuk gewelddadiger en gemener is dan de gebruikelijke Fear Street-griezelverhalen en alhoewel dit nogal hoge verwachtingen vestigt, zitten er toch een aantal opvallend grafische momenten in. Die worden nergens al te ver uitgesponnen gezien de doelgroep, maar de opzet mag er zijn en in combinatie met een locatie die uitstekend sfeervol wordt beschreven is dat een dikke bonus.

Jammerlijk is dat de opzet verder dan ook wel echt heel eenvoudig is, waardoor de indruk dat dit een typisch hapslikwegverhaal is altijd wel blijft hangen. Heel uniek, vernieuwend of verrassend is de inhoud daarnaast ook niet, waardoor Trapped je enkel qua vermaak op je wenken zult bedienen. Ik was er als lezer zo doorheen en het brengt precies wat je ervan verwacht, dus op dat vlak is de missie van Stine geslaagd.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 19:44 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 19:44 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.