menu
poster

Alexander the Great: Selections from Arrian, Diodorus, Plutarch and Quintus Curtius - James Romm en Pamela Mensch (2005)

mijn stem
4,00 (1)
1 stem

Engels
Historisch / Biografie

224 pagina's
Eerste druk: Hackett, Cambridge (MA) (Verenigde Staten)

Dit boek bestaat uit vertalingen van relevante selecties van de vier schrijvers uit de antieke oudheid wiens beschrijvingen van Alexander de Grote bewaard zijn gebleven – Arrianus, Diodorus, Plutarchus en Quintus Curtius – en biedt een compleet verhaal van de belangrijke gebeurtenissen in het leven van Alexander. De inleiding plaatst deze werken in een historische context, die zich uitstrekt van het einde van de Peloponnesische Oorlog tot en met de dood van Alexander en levert een beoordeling van het historische belang van Alexander evenals een overzicht van de centrale controverses rond zijn persoonlijkheid, doelen en intenties.

Er zijn bij dit boek nog geen berichten geplaatst.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 23:24 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 23:24 uur

Let op: In verband met copyright is het op BoekMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.