9.625 gebruikers | 34.838 boeken | 11.978 auteurs | 100.623 berichten | 138.390 stemmen
 

Sleepers - Lorenzo Carcaterra (1995)

Alternatieve titel: Hell's Kitchen 

 
Sleepers (1995)
16 stemmen | gemiddelde 4,25
mijn stem:
Engels
Autobiografische Roman

301 pagina's
Eerste druk: Ballantine Books, New York (Verenigde Staten)

1966, de New Yorkse volkswijk Hell's Kitchen. De jongeren Shakes, Michael, John en Tommy houden zich bezig met het plegen van kruimeldiefstallen. Maar op een dag doden ze per ongeluk een man. Ze worden opgepakt en komen voor één jaar in een jeugdtehuis terecht. Daar worden ze seksueel en psychologisch mishandeld door bewaker Sean Nokes. Tien jaar later zien Tommy en John hem terug in een bar en zinnen op wraak. Michael is ondertussen een heel invloedrijke procureur geworden en Shakes een journalist. Ze besluiten John en Tommy te helpen.


 

 

gebruiker
bericht

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 mei 2007, 10:45 uur
Prachtig boek, waarop een film volgde. De film & het boek zijn beide uitermate goed. In de film zitten de belangrijkste dingen maar niet alles uit het boek is in de film gebruikt. Toch mooi en dramatisch verhaal. Mooi boek, mooie film en mooie muziek van wéér John Williams. Dit prachtige boek geef ik 4,5* omdat het zo prachtig vertelt is door Carcaterra.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 mei 2007, 12:21 uur
Bij de film vind ik alleen het eerste gedeelte erg goed. Het tweede deel is vooral saai en af en toe lichtelijk lachwekkend. Het boek heb ik niet gelezen, maar misschien dat het er ooit van komt, ondanks dat ik de film matig vond.

 

» Laagste prijs voor dit boek

Sleepers (€ 8,95)
gratis verzending

Sleepers (€ 21,67)
gratis verzending


» alle winkels en uitgaven voor dit boek

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 mei 2007, 18:28 uur
Het boek is vele malen beter dan de film neem dat maar van mij aan

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 mei 2007, 22:34 uur
Misschien een domme vraag, maar is dit boek in het Nederlands vertaald of alleen maar in het Engels?
Lijkt me namelijk een goed boek, alleen ik lees niet graag Engelse boeken :)

 

Dimara
(crew)
avatar van Dimara
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 mei 2007, 16:55 uur
Ja, hij is vertaald. De Nederlandse titel is Hell's Kitchen ;)

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 31 mei 2007, 20:56 uur
Inderdaad, maar voordat je dat weer vraagt, onder de titel Sleepers staat ook:"Alternatieve Titel", daar je het ook kunnen zien. :)

 

Dennis
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 juni 2007, 11:23 uur
Ware het niet dat de alternatieve titel, evenals de primaire titel, in het Engels is. Het is dus niet zo verwonderlijk om te denken dat dit een alternatieve titel van de Engelse uitgave betreft.

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 juni 2007, 21:34 uur
Daar heb je inderdaad een punt, ondanks dat Dennis....wat vind je zelf van het boek? Is het 3 of 4 sterren waard volgens jouw?

 

Dennis
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 juni 2007, 15:28 uur
Ik heb alleen de film gezien. ;)

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 april 2009, 18:29 uur
Ik had dit boek besteld nadat ik de film op tv had gezien. De verkeerde volgorde, ik weet het ;)
Nadat ik het boek wat ik nu aan het lezen uit heb ga ik eraan beginnen. Ben erg benieuwd.