Art. 285b - Christiaan Weijts (2006)

 

 
Art. 285b (2006)
16 stemmen | gemiddelde 3,31
mijn stem:
Nederlands
Psychologisch / Erotisch

323 pagina's
Eerste druk: De Arbeiderspers, Amsterdam (Nederland)

In het begin van het huidige millennium woont de jonge pianoleraar Sebastiaan Steijn in een rustig academiestadje. Hij leert het Amsterdamse stripteasemeisje Victoria kennen. Twee jaar daarna wordt Steijn door dezelfde Victoria beschuldigd van stalking en belaging.


 

 

gebruiker
bericht

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 april 2007, 22:27 uur
Wauw! Dit boek heeft me echt ongeloofelijk verrast. Ik las dit omdat het lichtjes gepromoot werd aangezien hij genomineerd was voor de Gouden Uil en dit debuut van Christiaan Weijts voorspelt echt heel veel goeds. Het verhaal is subliem opgebouwd en het is prachtig te zien hoe de romance zich ontwikkeld gedurende de roman. De lezer wordt soms, en net iets te vaak naar mijn 'goesting', getracteerd met voorkennis. Al bij al een heel amuserend boek dat niet te veel tijd kost (ik had het uit in 2 dagen).

*4!

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 18 juli 2008, 17:38 uur
Collega's hadden het al over dit boek dat het interessant en spannend was. Gekocht voor op de vakantie. Heb de eerste 3 dagen met het boek op schoot gezeten en uitgelezen. Mooi geschreven en verrassend spannend.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 augustus 2009, 23:15 uur
Vond het een fraai geschreven en onderhoudend, inhoudelijk rijk boek. Twee nadelen: het einde en het soms nét iets te lage tempo. Verder een verrassing hoor, zeker weten. Gemakkelijke 3,5*

 





niet ingelogd

7.581 gebruikers | 20.780 boeken | 7.336 auteurs | 75.238 berichten | 98.501 stemmen